Nagrywamy szkolenie Linear to Circular!

Opublikowany przezAleksandra Simla

Nagrywamy szkolenie Linear to Circular!

Osiągnęliśmy kolejny ważny etap na drodze do realizacji Krótkiego Programu Szkoleniowego. W minionym tygodniu zespół projektu spotkał się w Rzymie, w siedzibie uniwersytetu Università Telematica Internazionale UNINETTUNO, aby nagrać lekcje szkoleniowe.

Krótki Program Szkoleniowy stanowi trzecią i finalną fazę projektu “Linear turns Circular”. Jego celem jest umocnienie liderów małych i średnich przedsiębiorstw, aby włączyć się w proces transformacji w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym. Aby udostępnić tę cenną wiedzę globalnej społeczności, kurs będzie dostępny w języku angielskim, niemieckim, włoskim i polskim, będąc jednocześnie otwartym i darmowym źródłem nauki!

Nadchodzące testy pilotażowe planowane są na wiosnę, więc zachęcamy do śledzenia regularnych aktualizacji i zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronie projektu https://www.ltoc.eu.

Serdeczne podziękowania kierujemy do zespołu Università Telematica Internazionale UNINETTUNO za ich fantastyczną gościnność podczas spotkania!

Partnerzy projektu:
– PAIZ Konsulting
– Fundacja Ekopotencjał – Przestrzeń Możliwości
– Fachhochschule des Mittelstands (FHM)
– Associazione EFFEBI
– Energie Impuls OWL
– Università Telematica Internazionale UNINETTUNO

Linear turns circular (L2C) Erasmus+projekt

#NaukaDlaZmiany #GospodarkaOObieguZamkniętym #PrzywództwoMŚP #InnowacjeWEdukacji #ErasmusPlus #KrótkiProgramSzkoleniowy

O autorze

Aleksandra Simla editor

Dodaj komentarz