Spotkanie projektu 2Good2Go we Wrocławiu

Opublikowany przezAleksandra Simla

Spotkanie projektu 2Good2Go we Wrocławiu

9 i 10 czerwca mieliśmy przyjemność spotkać się we Wrocławiu, aby pracować nad kursem 2Good2Go dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Z radością możemy ogłosić, że pierwsza wersja naszej aplikacji internetowej jest już gotowa. Teraz przyszedł czas na testy i recenzje ze strony naszych partnerów. Mamy nadzieję, że za kilka tygodni będziemy mogli podzielić się z Wami wersjami językowymi szkolenia.

Mieliśmy również przyjemność gościć firmę Swapto na piątkowym spotkaniu. Swapto to aplikacja, która ma na celu stworzenie platformy do nadawania przedmiotom drugiego życia. Ułatwia wymianę używanych przedmiotów, oszczędzając pieniądze, chroniąc środowisko i budując relacje z innymi.

Na razie Swapto koncentruje się na wymianie ubrań, zabawek i akcesoriów dla dzieci między rodzicami. Aplikacja działa na podobnej zasadzie jak platformy takie jak OLX, z tą jednak różnicą, że zamiast kupować i sprzedawać, użytkownicy wymieniają się.

Wspólnie z zespołem Swapto przeprowadziliśmy burzę mózgów nad pomysłami na ulepszenie lokalnych modeli gospodarki o obiegu zamkniętym oraz technikami rozpowszechniania informacji.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim partnerom za tę owocną parę dni, a także zespołowi Odlot. Strefa Partycypacji za pomoc w organizacji spotkania.

O autorze

Aleksandra Simla editor

Dodaj komentarz