L2C: Książka o sukcesach biznesów w GOZ

Opublikowany przezAleksandra Simla

L2C: Książka o sukcesach biznesów w GOZ

Zapraszamy do pobrania naszej darmowej książki “Linear Turns Circular: Fostering SMEs Circular Economy Transition”. Najnowszy rezultat naszego projektu L2C jest już dostępny na stronie.

Wreszcie możemy ogłosić publikację naszej długo oczekiwanej książki. W ramach projektu LtoC – Linear To Circular stworzyliśmy kompendium, które prezentuje inspirujące historie sukcesu biznesów z Polski, Niemiec i Włoch, które przeszły na gospodarkę cyrkularną. Publikacja opiera się na modelu 9R i dostarcza praktycznych wskazówek dla przedsiębiorców, ekspertów i pasjonatów zrównoważonego rozwoju.

Jeżeli szukasz inspiracji dotyczących tematyki gospodarki cyrkularnej w swojej firmie, nasza książka może okazać się niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony https://www.ltoc.eu/downloads, gdzie możesz bezpłatnie pobrać swoją kopię. Książka jest dostępna w czterech językach.

Pracowaliśmy nad nią przez długi czas i jesteśmy szczęśliwi, że możemy się nią podzielić! Dziękujemy wszystkim firmom, które podzieliły się swoimi historiami, umożliwiając nam stworzenie tego cennego źródła informacji.

O projekcie L2C pisaliśmy tu:

Projekty

L2C Erasmus+ project

Przyjemnej lektury i odkrywania nowych możliwości w gospodarce cyrkularnej!

O autorze

Aleksandra Simla editor

Dodaj komentarz