L2C TPM w Lublinie

Opublikowany przezDanuta Łukasińska

L2C TPM w Lublinie

Z końcem października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu TPM (Transnational Project Meeting) z projektu L2C w Lublinie. Dziękujemy PAIZ Konsulting za zorganizowanie spotkania i przeprowadzenia części warsztatowej. Tym razem spotkanie było hybrydowe, a zespoły z Włoch i Niemiec dołączyły do nas zdalnie. Mimo tego udało nam się określić dalsze kroki. Pracowaliśmy dalej na procesem tworzenia polityki cyrkularnej dla MŚP i omawialiśmy koncepcję pierwszego rezultatu projektu – Story Telling book, który prezentować będzie historie małych firm wdrażających proces obiegu zamkniętego w swoich firmach. Teraz z optymizmem czekamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już “na żywo”- w Rzymie.

Jeszcze raz dziękujemy partnerom projektu: PAIZ Konsulting, Associazione Effebi – Finance & Banking, Fachhochschule des Mittelstands (FHM), Energie Impuls OWL, Uninettuno.

Zapraszamy do śledzenia dalszych postępów tego projektu!

O autorze

Danuta Łukasińska editor

Fundator i Wiceprezes Zarządu Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Geografia oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna z doświadczeniem zawodowym w ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Od 2011 r. – działa hobbystycznie jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

Dodaj komentarz