LTTA GO BE ECO w PORTO

Danuta Łukasińska Opublikowany przezDanuta Łukasińska

LTTA GO BE ECO w PORTO

Trzeci czerwcowy tydzień Danuta Łukasińka i Sławomir Czerwiński spędzili w Porto, uczestnicząc w cyklu spotkań w ramach projektu Erasmus+ Go Be Eco, czyli „Grywalizacja ekologicznych nawyków w edukacji dorosłych”  https://www.gobeeco.eu/.
Przez cztery dni podczas warsztatów z partnerami projektu pracowaliśmy nad aplikacją, która ma ułatwić nabywanie proekologicznych nawyków. Podczas jednej z sesji przedstawialiśmy dobre przykłady z Polski, w tym z Wrocławia, które stosują mieszkańcy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, samorządy wrocławskich osiedli czy Gmina Wrocław (m.in. Wrocław nie marnuje! – dziękujemy za bidony). Należy podkreślić, że przez niespełna rok cały zespół projektowy pracował online. Zatem pierwsze spotkanie na żywo było bardzo miłym doświadczeniem, pełnym energii i wytężonej pracy w miłym otoczeniu.
Dziękujemy za gościnę.  Pozdrawiamy serdecznie i pracujemy dalej
So, go be eco !

O autorze

Danuta Łukasińska

Danuta Łukasińska editor

Fundator i Wiceprezes Zarządu Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Geografia oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna z doświadczeniem zawodowym w ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Od 2011 r. – działa hobbystycznie jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

Dodaj komentarz