„Sztuka szycia z resztek”- fotorelacja

Danuta Łukasińska Opublikowany przezDanuta Łukasińska

„Sztuka szycia z resztek”- fotorelacja

Przedstawiamy Wam krótką fotorelację z MAKE SOMETHING WEEK. Dziękujemy Greenpeace Wrocławska Grupa Lokalna za inspirującą niedzielę. Podczas wydarzenia przeprowadziliśmy warsztaty „Sztuka szycia z resztek”, podczas których wykonywaliśmy m.in. torby z koszulek. Przedstawicielka naszej Fundacji Ola Borówka wzięła także udział w debacie na temat zrównoważonej i etycznej mody po emisji filmu „The True Cost”, produkcji Fashion Revolution, który gorąco polecamy, wygłosiła także prezentację na temat „Zrównoważonego rozwoju na co dzień”.
Warto zaznaczyć, że nasz udział w tym wydarzeniu był możliwy dzięki wsparciu środkami Funduszu Małych Grantów EKO-UNII.

Musimy się pochwalić, że nasz projekt „Sztuka szycia z resztek” został najwyżej oceniony w konkursie „Małe Granty dla Zrównoważonego Rozwoju” – edycja II”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Ekologiczne „EKO-UNIA”. Cieszymy się, że nasz pomysł został doceniony:).

http://eko-unia.org.pl/granty/halloffame2.php

O autorze

Danuta Łukasińska

Danuta Łukasińska editor

Fundator i Wiceprezes Zarządu Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Geografia oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna z doświadczeniem zawodowym w ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Od 2011 r. – działa hobbystycznie jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

Dodaj komentarz