Warsztaty „Sztuka szycia z resztek”

Danuta Łukasińska Opublikowany przezDanuta Łukasińska

Warsztaty „Sztuka szycia z resztek”

W najbliższą niedzielę 3 grudnia weźmiemy udział w wydarzeniu Make Something Week – stwórz coś, organizowanym przez Wrocławską Grupę Lokalną Greenpeace w EkoCentrum na Nadodrzu we Wrocławiu.

Wydarzenie ma zwrócić uwagę na problem szalonej konsumpcji, który dotyczy współczesnych społeczności (zwłaszcza w okresie przedświątecznym) i podkreślić, że wiele rzeczy możemy zrobić sami.  Poprzez serię warsztatów DIY inspirować będziemy uczestników do bardziej kreatywnego podejścia w gospodarowaniu naszymi zasobami.

Wśród stoisk dotyczących gotowania, naprawy ubrań, elektroniki, tworzeniu biżuterii, zabawek, przetwarzania lub żywności znajdziecie również nasze.

Zapraszamy na warsztaty „Sztuka szycia z resztek”, które odbędą się w najbliższą niedzielę 3 grudnia 2017 r. o godz. 15.30 w EkoCentrum na Nadodrzu we Wrocławiu. Prezentować będziemy jak wykonać torebkę ze starej koszulki oraz dywanik ze starego prześcieradła.

Warsztaty wsparto środkami Funduszu Małych Grantów EKO-UNII .

O autorze

Danuta Łukasińska

Danuta Łukasińska editor

Fundator i Wiceprezes Zarządu Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Geografia oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna z doświadczeniem zawodowym w ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Od 2011 r. – działa hobbystycznie jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

Dodaj komentarz