Nominacja do Ekoinspiracji 2018

Opublikowany przezDanuta Łukasińska

Nominacja do Ekoinspiracji 2018

Miło nam poinformować, że ponownie zostaliśmy nominowani do tytułu “Eko-inspiracja 2018”,  tym razem w dwóch kategoriach PARTNERSTWO i EDUKACJA.

Warto nadmienić, że w edycji 2017 zdobyliśmy II miejsce w kategorii partnerstwo ➡️https://tiny.pl/tmx2q

Poniżej przedstawiamy streszczoną treść komunikatu organizatora, którą otrzymaliśmy: 

“Z przyjemnością informujemy, że decyzją redakcji portalu Ekorynek.com otrzymują Państwo nominację do tytułu “Eko-Inspiracja 2018” w kategorii PARTNERSTWO oraz EDUKACJA i prezentację w plebiscycie internautów.

Uzasadnienie:

Wyróżnienie przyznajemy Państwu za całokształt działań edukacyjnych oraz projekt “Ekologia łączy pokolenia”.

“Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju. Już po raz szósty wyróżnimy: firmy zaangażowane na rzecz poszanowania środowiska naturalnego, edukacyjne eko-projekty oraz ekologiczne produkty i usługi oferowane na polskim rynku.”

Plebiscyt wystartuje 7 lutego. Gorąco zapraszamy do głosowania.

 

 

O autorze

Danuta Łukasińska editor

Fundator i Wiceprezes Zarządu Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Geografia oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna z doświadczeniem zawodowym w ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Od 2011 r. – działa hobbystycznie jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

Dodaj komentarz