Jesteśmy EKO-INSPIRACJĄ!

Danuta Łukasińska Opublikowany przezDanuta Łukasińska

Jesteśmy EKO-INSPIRACJĄ!

Z radością i dumą informujemy, że zdobyliśmy II miejsce w ogólnopolskim internetowym plebiscycie „Eko – Inspiracja 2017” portalu ekorynek.comhttp://ekoinspiracja.ekorynek.com, w kategorii Partnerstwo.

W środę 28 lutego w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników. Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali. Jesteśmy przekonani, że to wyróżnienie stanie się inspiracją do dalszych działań w dziedzinie edukacji ekologicznej. Dziękujemy naszym Partnerom, w szczególności spółce Ekosystem z siedzibą we Wrocławiu oraz wszystkim współpracownikom Fundacji, którzy razem z nami zapracowali na ten sukces.

 

Plebiscyt pod nazwą „Odpowiedzialnie z Naturą” organizowany jest przez Redakcję portalu internetowego „Ekorynek.com”. Osoby, podmioty i produkty prezentowane w plebiscycie mają posłużyć, jako „EKO INSPIRACJE”. Cieszymy się, że nasze działania i zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego i koncepcji zrównoważonego rozwoju stanowią przykład do naśladowania.

O autorze

Danuta Łukasińska

Danuta Łukasińska editor

Fundator i Wiceprezes Zarządu Fundacji, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunkach: Geografia oraz Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna z doświadczeniem zawodowym w ochronie środowiska i gospodarce odpadami. Od 2011 r. – działa hobbystycznie jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

3 komentarze

TuniPosted on7:07 am - Mar 8, 2018

Uszy duże o długich płatkach Wśród osób o tego typu uszach znajduje się wielu uczonych, filozofów i myślicieli, którzy poszukują wiedzy i których mądrość przynosi korzyść im samym oraz innym. Mają oni naturalny zmysł sprawiedliwości i starają się być niezwykle rozważni. Bardzo często dzieci o tym typie uszu potrafią nagle czynić niezwykle cięte oraz mądre uwagi. Mówi się o nich, że mają „starą głowę na młodych ramionach”. Są to jednostki o dużym potencjale intelektualnym, dzięki czemu mogą odnieść wielkie korzyści z edukacji, szczególnie na poziomie uniwersyteckim (ponieważ w ich życiu istnieje zazwyczaj silny wymiar duchowy). mam średnią 4.99 super guiz

BuyviagraPosted on12:32 am - Mar 15, 2018

Dziękuję za link 🙂

BuycialisPosted on1:10 pm - Mar 16, 2018

Proboszcz jednak totalnie rozkochanyw Bogu i cudownie się tym dzieli z nami.Dziękuję za to co dziś zrozumiałam Owocnej niedzieli wszystkim.

Dodaj komentarz