WrocMost Atelier

Aleksandra Borówka Opublikowany przezAleksandra Borówka

WrocMost Atelier

logo probaW celu realizacji idei Wrocław ESK 2016 powstał, prowadzony przez ESK 2016 , Program Współorganizacji Projektów w ramach Programu pod nazwą Mosty, mający na celu włączenie mieszkańców Wrocławia do współtworzenia programu „Wrocław Europejska Stolica Kultury 2016”, przez identyfikację, promocję i wsparcie inicjatyw społecznych oraz współorganizację przedsięwzięć wpisujących się w idee i koncepcje ESK 2016. Fundacja „Ekopotencjał – Przestrzeń Możliwości” jest autorem zwycięskiego Projektu pt.”WrocMost Atelier” wyłonionego w trybie naboru do Współorganizacji Projektów w ramach Programu Mosty realizowanego przez ESK 2016!

Szczególowe informacje na temat projektu odnajdą Państwo w zakładce WROCMOST ATELIER!

logo_WrocMost AtelierSerdecznie zapraszamy do współpracy osoby, które zajmują się rękodziełem i upcyclingiem oraz wszystkich artystów, którzy chcieliby zaprezentować swoje prace podczas eventu 20 czerwca 2015 roku. Zapewniamy oryginalną strefę wystawienniczą, udział w artystycznym wydarzeniu i promocję Państwa dzieł. Wszystkie pytania proszę kierować na adres e-mail Fundacji: ekopotencjal@gmail.com

Zapraszamy również wolontariuszy, którzy chcieliby wziąć udział w tym oryginalnym wydarzeniu artystycznym:)

loga banera1

O autorze

Aleksandra Borówka

Aleksandra Borówka editor

Fundator oraz Prezes Zarządu Fundacji „Ekopotencjał – Przestrzeń Możliwości”. Absolwentka kierunków Geografia (specjalność geografia regionalna i turystyka) oraz Ochrona Środowiska (specjalność gospodarka środowiskiem) na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Wrocławskiego.

Dodaj komentarz